Home › Urlop nad Zalewem Czarnej Koneckiej w Sielpi Wielkiej

Urlop nad Zalewem Czarnej Koneckiej w Sielpi Wielkiej

Jedną z godnych zainteresowania ofert turystycznych jakie proponuje województwo świętokrzyskie stanowi ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Zlokalizowane na Wzgórzu Koneckim w towarzystwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe zapewniają wyjątkowo piękne walory przyrodnicze. Roztaczające się wokół Zalewu zapachy olejków sosnowych tworzą niespotykany mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy płuc i oskrzeli.
Goście zwiedzający Sielpię, którzy cenią czynną formę wypoczynku mogą bez kłopotu zorganizować sobie wiele wycieczek do najbardziej ciekawych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do interesujących miejsc, które koniecznie trzeba zwiedzić należy między innymi, Park Jurajski w Bałtowie, szczyt Łysicy a także Jaskinia Raj nieopodal Chęcin.

Na gości wypoczywających w Sielpi czekają również odpowiednio oznakowane trasy rowerowe, które prowadzą po tajemniczych rejonach leśnych Wzgórza Koneckiego.

Urlop w ośrodku położonym w Sielpi to świetna propozycja dedykowana zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i seniorów.

Oprócz możliwości wypoczynku na piaszczystej plaży i kąpieli w zalewie mogą liczyć na wiele interesujących atrakcji, które uprzyjemnią im wypoczynek nie tylko podczas słonecznych, ale nawet deszczowych dni.


Bardzo dobrą ofertę dla turystów ceniących spokojny wypoczynek z dala od hałasu codziennego życia bez wątpienia stanowić mogą domki letniskowe zlokalizowane tuż przy zbiorniku wodnym. Dzięki dobremu wyposażeniu zapewniają bardzo dobre warunki bytowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku.

Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich wakacji, już warto zarezerwować sobie na wyłączność jeden z domków i mieć gwarancję dobrej bazy lokalowej podczas nadchodzącego urlopu..


Dużo więcej odszukasz właśnie tutaj:: co myślicie Sielpia pokoje?